Sarcina? ?

Sarcina

Postata de Utilizator11543842171 cu 5 ani in urma.

Bună ziua va rog ajutați-mă am ajuns la disperare!! Numele meu e Andreea locuesc în Anglia de curând am aflat ca sunt însărcinată îmi doream enorm sa rămân toate bune pana am început sa sangrez la o săptămână după ce am aflat am fost la spital mia făcut scan cu camera miau spus ca am pierdut sarcina!! Ok mam resemnat nu aveam ce face ai continuat să-mi facă testul de hcg pt sarcina nivelul îmi tot creste!!! Au ajuns la concluzia ca e extrauterina mam operat dar nu au găsit nimic nicăieri în nici o trompa au băgat camera e totul ok nui sarcina??? Ce fac nivelul creste de hcg am ajuns la 5200 nu se vede nici o sarcina nicăieri ce se întâmplă cu mine va rog dacă ști un răspuns așteptesjele dumneavoastra

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-normala-patologica-si-extrauterina_996