Sarcina?

Sarcina

Postata de Utilizator11543842171 cu 5 ani in urma.

Bună mămici, sunt însărcinată în 5 sapatamani și 3 zile nu am niciun fel de simtome, doar mi s-au mărit sânii si pofta excesiva de mâncare; niciodata parca nu ma satur, as manca ceva încontinuu!! E posibil sa nu am grețuri, menționez ca sunt la a 3 sarcina primele 2 sarcina am vomitat mult, foarte mult. va mulțumesc pt răspuns!

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-luna-a-ii-a_1142

Utilizator11543842171

acum 5 ani

Bună seara am fost la doctor am început sa sangrez abundent doctorul mia zis ca e sarcina pierduta miau făcut nenumărate ecografii teste de sânge valorile hcg cresc!! Doctori au zis ca e sarcina ectopica și au hotărât sa ma opereze sa nu mai aștepte deloc și surpriza e ca nu e ectopica nu a găsit nici o sarcina nicăieri!! Nivelul de hormoni îmi tot creste am făcut 7 ecografii intravaginale nu saseste sarcina nu știu ce sa mai cred a rog dacă aveți un răspuns pt mine va ros să-mi scrieți va mulțumesc