Sarcina?

Sarcina

Postata de Utilizator11539680076 cu 5 ani in urma.

Bună, am o întrebare am avut contact sexual cu soțul meu eu am o mica problema am uterul retrovers menstruația îmi vine regulat 7 zile, iar pe data de 4 octombrie am avut ultima zi de menstruație, pe data de 25 octombrie trebuie sa îmi vină menstruația. Ieri am avut 10 zile până la menstruație am avut contact sexual cu ejaculări iar astăzi mi-au apărut 2 picături pe hârtie de sânge. Oare este posibil sa fie sângerarea de implantare? Menționez mai am 9 zile până la menstruație. Rog răspuns rapid.

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006