Sarcina?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1512240045 cu 6 ani in urma.

Buna, cine ma poate ajuta si pe mine intr-o situație? După o relație de 5 ani cu prietenul meu...S-a întâmplat sa ne despartim, după 7 luni a realizat el ca nu poate face nimic fara mine si l-am acceptat inapoi in viața mea după niste vorbe frumoase ce mi le spunea, gen ca își dorește un copil cu mine si o familie, am acceptat, a avut loc evenimentul fericit de a ejacula in mine pt prima data...la 2 zile ne-am despărțit iar si suntem si in prezent tot despărțiți. In timpul despartirii noastre imi găsisem pe cineva, la 2 zile după contactul acela cu fostul, am mai avut unul cu actualul, dar la 3 ore am luat un postinor.
Întrebarea mea este....mai avea vreo șansa sa se prindă ultimul?
Chiar ma macină foarte tare lucrul asta

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886