Sarcina

Postata de MembruMobileApp150330210428346 cu 6 ani in urma.

Buna
In urma cu o luna si ceva am avut prima relaţie sexuala cu prietenul meu,dupa care au mai urmat doua acte. Peste o zi am avut menstruatia care a fost ca de obicei. Peste doua săptămîni am simţit cum sînii mei sau marit si sunt mai tari. Peste trei săptămîni am facut un test de sarcina si mia dat negativ ,a trecut cam patru săptămîni si merg mai des la wc
E o sarcina?
Va rog ajutati-ma.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006