Sarcina??

Sarcina

Postata de MembruMobileApp319796 cu 7 ani in urma.

In luna decembrie ciclul a fost pe data de 21..Luna ianuarie ar fi trebuie sa fie tot pe aceeasi data,plus-minus cateva zile...far in schimb am avut o usoara secretie maronie,dupa foarte putin sange rozaliu..si am avut constipatie 3 zile la rand......nu am o problema cu sani,nici la sfarcuri,doar ca in timpul noptii,in somn mi se produce o stare de voma..imi vine sa vomit si ma trezeste din somn...nu stiu ce ar putea fi.

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1487407596

acum 7 ani

Este posibil sa fii insarcinata...cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina!:)

MembruMobileAppIlincaminea

acum 7 ani

Se poate, da.