Sarcina

Postata de roxana211187 cu 8 ani in urma.

Mi-a intarziat menstruatia 4 zile, am dureri de ovare si o mare sensibilitate la sani.
In a 5-a zi mi-a curs un fel de sange dar de culoare mai deschisa si ma dor in continuare ovarele.
Este posibil sa fiu insarcinata? Mentionez ca am avut contacte sexuale chiar in perioada fertila.
Multumesc!

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , acum este un moment bun sa faceti un test de sarcina.

Alex Ginecolog

acum 8 ani

Din descrierea dumneavoastra pare ca sunteti insarcinata. Urmati sfatul Dr. Lavinia Ivanescu pentru a avea confirmarea.