Sarcina

Postata de SalvDi cu 8 ani in urma.

Acum doua saptamani si un pic, am avut primul contact sexual, am folosit prezervativ si iubitul a ejaculat inafara. La cateva zile dupa asta, am incercat din nou, folosind prezervativ, iar dupa ce a ejaculat, tot inafara, si-a scos prezervativul si si-a pus altul, fara sa se spele totusi. Menstruatia mi-a intarziat 5 zile si am multe simptome precum dureri de cap, urinari dese, sani sensibili. Am facut un test de sarcina care a iesit negativ. As vrea sa stiu, va rog, daca exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

mai faci dupa 7 zile testul. daca iti iese negativ nu ai ramas insarcinata