sarcina

Sarcina

Postata de Matei Andra cu 8 ani in urma.

Va rog sa ma ajutati sunt in stare de soc sunt insarcinata in 4 luni jumate si nimeni nu imi depisteaza sarcina nici macar ecograful , mentionez am toate sintomele iar copilul misca .Nu stiu ce sa mai fac , ma duc la medic si imi zice numai p***a , ba ca am tumoare la cap , ba ca am alte probleme CM am avut in decembrie ultimul ..

Raspunsuri (3)

Ioana

acum 8 ani

Buna Andra,
Sarcina a fost confirmata printr-un test de sarcina sau cum anume? Ce simptome de sarcina ai?

buna

acum 8 ani

pai de ce trebuie sa te duci la medici ? Ai incredere in ceea se simti.
Ecografele sunt si asa daunatoare copiiilor si aduc numai beleli.
Acum te-ai convins si tu poate cat de cretini sunt unii medici...asa ca fugi de ei in loc sa alergi dupa ei.

C0ryna

acum 8 ani

Numai porcarii spui. Ecografiile nu sunt cu nimic daunatoare. Matei Andra la 4 luni NU AI CUM SA SIMTI COPILUL MISc***aU-SE!!!!!!!!!!!!! Fa.ti beta hcg din sange. Aia confirma sarcina, dar daca la 4 luni nu se vede e cam.. Imposibil. Totusi beta hcg.