sarcina

Sarcina

Postata de dezdeanca cu 9 ani in urma.

buna, sunt insarcinata in 6 luni si tot ce mananc vomit , am arsuri si ma simt foarte slabita , ce credeti ca am si ce remedii ar trebuii sa folosesc ?
multumesc !

Raspunsuri (2)

mihaela ene

acum 9 ani

si eu am fost in situatia ta draga si iti spun sincer ca am fost la dctor si mi-a spus ca sunt sensibila atat .
sper ca te-am ajutat

andreea simon

acum 9 ani

nu cred ca este o mare problema , dar cred ca ar trebui totusi sa consulti un medic , eu cind am fost gravida nu am patit asa dar stiu pu cnv care e la fel ca tine si cu arsurile nuti face griji creste paru la copil pwp