sarcina?

Sarcina

Postata de georgiana0907 cu 9 ani in urma.

Daca ultimul act sexual a fost acum 3 luni aproape(neprotejat), am avut menstruatie in fiecare luna , testele de sarcina au iesit negative toate si am facut si o ecogravie ovariana (pt chisturi), dar nu mi s-a spus nimic de nici o sarcina, insa am ameteli dureri de cap greturi si durere la palpare abdomen. mentionez ca am avut si niste pb a stomac o gastroenterita si o iritatie de colon. o-i fi oare insarcinata?

Raspunsuri (1)

M

acum 9 ani

Daca am avut contact sexual, si nu am fost in perioada de ovulatie..raman insarcinata? adica..astept de 2 zile sa am ciclu menstrual conform calcului de 28 de zile..un raspuns va rog. sunt disperata