sarcina

Sarcina

Postata de yarri cu 10 ani in urma.

E posibil sa fiu insarcinata dupa un contact sexual neprotejat, La a 5.a zi dupa menstruatie, cu ejaculare afara, eu fiind in perioada fertila, am urinat la baie apoi, dar ....sunt sanse?

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Intotdeauna exista sanse cand este vorba de un contact neprotejat.Uneori sunt sanse mai mari,alteori sunt sanse mai putine.As crede ca la tine sunt sanse mici,dar exista.