sarcina?

Sarcina

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Am ejaculat la wc dupa care am urinat putin => spermatozoizii au fosteliminati de urina , dupa 2 ore am facut sex neprotejat , nu am urinat in iubita , doar lichidul preejaculator a scapat , este vreo sansa de sarcina ?

Repet : Distanta 2 ore + urinare dupa prima ejaculare , ajutor

Raspunsuri (7)

vladut02

acum 10 ani

Am gresit o propozitie "NU AM EJACULAT IN IUBITA" , am scris urinat din greseala .

Ivan

acum 10 ani

Wai duric, da sa iti speli oleaca penisul inainte de a face sex nu te-ai gandit? Se poate si la robinet cu apa rece... Nu ramane insarcinata daca e asa cu ai scris tu. Poti sa dormi linistit. Si daca intradevar e iubita ta, dar nu o c***a ap spala-te inainte de sex, altfel ea poate sa prihvateasca vreo zaraza de la penis murdar.

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sansele sunt fff mici, aproape inexistente.

vladut02

acum 10 ani

A fost o urinarea mai chinuita sa spun asa , dupa ceva efort...

Lastarel

acum 8 ani

.

Lastarel

acum 8 ani

.

Lastarel

acum 8 ani

Bună, am o întrebare eu cu prietena mea am întreținut o relație sexuala neprotejata iar eu am ejaculat în ea , dar după ce s-a întâmplat ,ea imediat a mers la toaleta și a urinat , ea era în perioada de fertilitate , vreau sa știu urgent dacă e posibil sa fie insarcinata