Sarcina ?!

Sarcina

Postata de Ravi0 cu 10 ani in urma.

Stiti cumva de o fata ar avea burta mai tare,dar nu chiar tare,atunci cand apasa,intra vreo 2, 3 centrimetri si e cat de cat tare asa... ea crede c-ar fi insarcinata, a trecut cam 1 luna juma de la petting,still a virgin, facut si un test recent neggativ dupa 1 luna, venindu-i si menstruatia de 2 ori? A mai avut si niste greturi de dimineata din somn o lua,a fost cam stresata cu chestia asta,se gandea mai tot timpul, chiar facea si atac de panica (stres)? Ar putea fi o sarcina? Ravio numele

Raspunsuri (2)

Ravi0

acum 10 ani

(doar petting ,eu dandu-mi drumul in alta parte si stergandu-ma apoi ea s-a pus pe mine ac***a loc o frecare intre organe dar pe afara ,nimic inaintru ... ! )

Ravi0