Sarcina ?

Sarcina

Postata de Ravi0 cu 10 ani in urma.

Buna ziua/seara,numele meu este John. Trec la subiect, a fost doar petting si niste hard petting(jocuri sexuale) cu prietena,nu am ejaculat pe organul ei, ci doar pe langa, posibil din greseala pe haine sa fi ramas dar dupa ne-am sters, menstruatia dupa asta i-a venit normal, are un ciclu neregulat, de 6-7 zile abundent de fiecare data! Facusem si niste teste dupa 1 saptamana, negative, oricum, dupa asta trecuse si menstruatia, am avut parte de o alta, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe "aripioare" ( labii), credeti ca ar fi putut ceva? imediat dupa toate astea iar un test de sarcina si tot negativ, iar venindu-i menstruatia normala de 6-7 zile, ar putea fi ceva? a avut 2 zile in care i-a fost greata dimineata si se teme, poate si le inducea singura?! greata i-a fost in ultimele 2 zile de ciclu precizez. Ar fi putut fi ceva?

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este exclusa sarcina.

Ravi0

acum 10 ani

Ea in prezent este in a 9-a zi de ciclu,are cateva zile de cand ii curge lichidul MARO spre ultimele putin ,dar a mai avut inainte 3-4 zile de sange roshu abundent cu dureri ,si are greturi in fiecare dimineata,este si putin panicata si se gandeste la sarcina ,are dureri lombare,ar putea fi racita ? Va rog doctore .

Ravi0

acum 10 ani

Ea in prezent este in a 9-a zi de ciclu,are cateva zile de cand ii curge lichidul MARO spre ultimele ,dar a mai avut inainte 3-4 zile de sange roshu abundent cu dureri ,si are greturi in fiecare dimineata,este si putin panicata si se gandeste la sarcina ,are dureri lombare,ar putea fi racita ? Va rog doctore .

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Da. ar putea fi la mijlop***anfectie din sfera genitala la care poate asocia si una urinara. Este greu de facut astfel de precizari fara un consult de specialitate ( ginecologic, interne).

Ravi0

acum 10 ani

Multumesc mult . Deci fara o penetrare si ejaculare inauntru,este exclusa sarcina ? sau au fost cazuri altfel ? Multumesc din suflet chiar pentru tot si va felicit ca din timpul dvs. da-ti altora .

Ravi0

acum 10 ani

Multumesc mult . Deci fara o penetrare si ejaculare inauntru,este exclusa sarcina ? sau au fost cazuri altfel ? Multumesc din suflet chiar pentru tot si va felicit ca din timpul dvs. da-ti altora .