sarcina

Sarcina

Postata de bacilaalexandra cu 11 ani in urma.

Buna..am o mare problema...suna in a 5cea sapt de sarcina si am observat azi o pata maro inchis pe chilot...am intrbato pe cumnata mea si pe nasa mea..daca au avut si ele si miau spus ca da....imi fac griji si mi frica:((:((..sa nu pierd sarcina...mam uitat si pe internet si spune ca sunt normale...va rog ajutatima..astept un raspuns va rog frumosss:(:(:(

Raspunsuri (1)

Carpe Diem

acum 11 ani

Este norml, incearca sa fii calma, nu te stresa! Orice nelamurire discut-o cu medicul ginecolog, este cel mai in masura sa te sfatuiasca cunoscandu-ti istoricul medical si urmarindu-ti sarcina pana la nastere.
Ai grija stresul nu face bine in sarcina.
Sacina usoara!