Sarcina !!!!

Sarcina

Postata de bacilaalexandra cu 11 ani in urma.

Buna ziua...as avea si eu o intrebare...pe daata de 19 august noaptea am avut ultimul ciclu...si sunt insarcinata...miam facut test si a iesit pozitiv....azi este in 20....imi puteti spune aproximativ..cam cate saptamani pot avea?...si cand ar fi indicat sa merg la ginecolog.Va multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Sunteti in a 4-a saptamana de sarcina. Este bine sa ajungeti la medic cat mai devreme pentru evaluare.

bacilaalexandra

acum 11 ani

ok va multumesc