sarcina?

Sarcina

Postata de silvicutza cu 12 ani in urma.

Buna
Acum 23 de zile am avut contact sexual slab protejat,daca pot sa zic asa.Menstruatia trebuia sa-mi vina cu 15 zile in urma,dar nu a venit.Am facut test eri si mi-a aratat negativ.Saptamina aceasta am fost si la ecografie si nu au vazut nimik.Sinii insa mi s-au marit si sunt durerosi.Nu stiu la ce sa ma gindesc...Va rog sa ma ajutati cu un sfat...
Multumesc mult!

Raspunsuri (1)

gabriela-alexandrina

acum 12 ani

iti recomand sa mai astepti inca 15 zile apoi sa refaci testul de sarcina.....in general intai apar simptomele apoi iese pozitiv la test....iar despre eco e prea devreme sa se vada ...