sarcina...

Sarcina

Postata de georgeta2115 cu 12 ani in urma.

sora mea este insarcinata in 6 luni
de sambata au inceput sa o doara foarte tare rinichi, duminica ac***a deja febra foarte mare
in urma analizelor efectuate astazi medicul a constatat ca are 2 pietrii la rinichi, care au inceput sa plece, una blocandu.se din cauza unei pungi de puroi
intrebarile mele sunt : exista posibilitatea sa fie afectat copilul din cauza acestei probleme si cum este posibil ca dupa nenumarate analize pe care le.a facut, nu a descoperit doamana doctor problema la rinichi

va multumesc

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului