sarcina!!!

Sarcina

Postata de alexaafr cu 12 ani in urma.

am cm neregulat as vrea sa stiu dak este posibil sa raman insarcinata cu 2-3 zile inainte de cm? am toate simtomele unei femei insarcinate dar testul imi iasa negativ!am numai 13 zile de intarzaiere si am facut 2 teste!credeti k trebuie sa mai astept??multumesc si astept raspuns

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

La un ciclu neregulat este greu de spus care este perioada fertila. Daca nu doriti un copil, protejati-va tot timpul. Nu exista simptomele unei femei insarcinate. Acestea pot fi la fel de bine simptome de sindrom premenstrual sau nici una nici alta. Singurul care va arata sarcina este testul. Mai efectuati un test peste 1 saptamana. Intre timp luati niste vitamina E.

alexaafr

acum 12 ani

nu cred ca mai e nevoie sa fac vreun test deoarece azi dimineata imi veni ciclu:(((!!!eu imi doresc f mult un copil deasta vruiam sa aflu dak e posibil sa fiu insarcinata?ms mult pt raspuns