sarcina

Sarcina

Postata de paula7951741 cu 13 ani in urma.

am si eu o mica intrebare eu am avut ciclu pe 27 aprilie si mi sa terminat pe 7 mai pe 13 am avut contat sexual cu ejaculare in mine e posibil sa fii ramas gravida va multumesc

Raspunsuri (3)

paula7951741

acum 13 ani

azi pe 18 mai ma-m trezit cu stare de voma si dureri abdominale si stare de greata astept raspuns va multumesc mult.

Iuli

acum 13 ani

Da, sigur ca este posibil. Poti ramane gravida oricand daca nu folosesti prezervativ, chiar daca ejaculeaza sau nu inauntru. Greata insa nu are legatura. Fa un test de sarcina la 3 saptamani de la contact si repeta apoi dupa o saptamana.

larisa

acum 9 ani

Va rog din suflet sa spuneti daca se poate cum trebuie sa fie cand sea rupe apa pentru a naste este problema sau..