Sarcina

Postata de MARIANA.. cu 13 ani in urma.

Am o fetita de 14 luni si as vrea sa raman din nou insarcinata, doar ca la prima sarcina am avut probleme...adica sarcina era foarte jos si de la 5 luni mi s-a recomandat repaos total si am stat si vreo 2 luni in spital cu tratament pt mentinerea sarcinii, in fine...intrebarea mea este:credeti ca la o a doua sarcina s-ar putea sa am aceleasi probleme( mai sus mentionate)??? Pt ca acum am si fetita si mi-ar fi f greu...mentionez ca inainte de sarcina am avut si o extrauterina iar acum am nascut prin cezariana ... multumesc

Raspunsuri (1)

ana-ana172361

acum 13 ani

singura chestie care imi trece prin cap e ca organismul reactioneaza diferit de la sarcina la sarcina
dar se pare ca tu chiar ai avut ceva probleme dar sincer iti zic vb cu ginecologul tau fa-ti un set de analize si apoi vezi daca esti predispusa la aceleasi proibleme