Sarcina?

Sarcina

Postata de nicolle08 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,in ultimul an ciclul mi-a venit la 24-26 zile ,luna aceasta trebuia sa imi vina pe data de 23-24 dar inca nu a venit.Mi-am facut un test de sarcina si a iesit pozitiv.Are vre-o relevanta acest rezultat?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Da, esti gravida. Felicitari!

nicolle08

acum 13 ani

multumesc din suflet.Refuz sa ma bucur deocamdata,mi-e teama sa nu fie o iluzie.:-)

Iuli

acum 13 ani

Nu e nu e. Nu are cum sa fie! Trebuie doar sa mergi sa vezi ca e totul in regula :) Iti tin pumnii! Sa ai un bebe sanatos!

Iuli

acum 13 ani

P.S: repeta testul. Ia un Surecheck (sunt cele mai bune). Sa speram ca iese la fel! :)

nicolle08

acum 13 ani

Sa dea Dzeu. Multumesc.