sarcina

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 13 ani in urma.

ma numesc elyysa si am 20 de ani .acum patru zile am avut un contact sexual neprotejat.dupa doua zile trebuia sa-mi vina ciclu dar nu mi-a mai venit as putea sa fiu cumva insarcinata.imi este cam teama.

Raspunsuri (3)

mandyc93

acum 13 ani

depinde dak a ejaculat in tine.Dak nu ,sansele sunt mai mici,dar exista.ast 3 sapt si faci un test d sarcina..

Iuli

acum 13 ani

Da, sigur ca poti fi gravida daca ai avut contact sexual neprotejat.

Lau

acum 13 ani

Daca nu ai ramas gravida ... vrei sa ramai ? :))