sarcina

Sarcina

Postata de roxy16 cu 13 ani in urma.

buna as vrea sa styu si yo daca poti ramane gravida cand un baiat iti bagda degetele in vagin ( scuze de expresie) pt a putea sa te dizvirgineze as vrea sa styu daca este asa astept raspuns urgent

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Draga mea, aici este un site serios unde scriu oameni care au cu adevarat probleme de sanatate. Te-as ruga sa nu mai postezi astfel de intrebari "la misto" numai ca sa isi piarda oamenii timpul cu tine si mai ales cu un astfel de vocabular. Daca chiar nu stii raspunsul la aceasta intrebare, te rog sa cauti si sa citesti pe internet informatii despre sexualitate deoarece ai mare nevoie inainte de a trece la orice fel de actiune.

joo

acum 13 ani

intrebarea mea este:degetele prietenului tau ejaculeaza?

pisi

acum 13 ani

nu stiu ce varsta ai,.....dar daca nu sti ca ai nevoie de SPERMA pt. a putea ramane insarcinata si pui o intrebare care nu isi are rostul,cu un vocabular de care ar trebui sa iti fie RUSINE ,ar trebui sa mai astepti si sa te documentezi inainte sa lasi pe cineva sa iti bage degetele la "pasarica"......(folosesc acest termen"pasarica"pt. ca nu cred ca sti ce inseamna VAGIN ,imi cer scuze) !!!!!RUSINE....RUSINE...

elenapopescu

acum 13 ani

n-am crezut vreodata sa existe fete de varsta ta atat de analfabete.scuza-ma dar mi-e rusine si ca ti-am citit idiotenia de mesaj.fereasca Dumnezeu!ne mai miram ca sunt atatea femei ce nasc si isi arunca copilul la gunoi!mai bine mai da pe la scoala decat sa iti pierzi timpul cu "alte activitati".

ARaraddanielleADDANIELLE

acum 13 ani

Esti de-a dreptul nesimtita.Sincer.Chiar nu sti sa ai un vocabular adecvat? Esti penibila dar nu te condamn pt ca nu ai educatie.Imi pare rau pt tine.Nu-i o tragedie ca ai folosit cuvantul ,,pi...'''' dar pe acest site chiar nu ar trebui folosit pt ca nu poate fi comparat cu un site pornografic.Deci...mare grija

perfectdevil

acum 13 ani

mda...dragut vocabular...intre activitati sexuale si chat pe messenger (ca doar d''aia scrii cu "styu" si "yo") nu mai ai timp de scoala...si uite asa se umple pamantul de mame vai de ele si de orfelinate...pacat de voi...daca ai fi copilul meu te-as bate pana ai invata sa scrii corect, romaneste! x(