sarcina

Sarcina

Postata de selinuta20 cu 14 ani in urma.

buna fetelor vreau sa stiu si eu de ce ma doare ovarul drept fiind in perioada fertila si incerca sa raman gravida prima zi a ciclului a fost 20 februarie mi sa terminat pe 24 acum sunt in perioada fertila nu e ca am ramas...si cand ma spal inauntru sa strimtorat si simt ovarele mai umflate.sper sa fie intr-un ceas bun voi ce spuneti...

Raspunsuri (1)

joo80

acum 14 ani

DIN CATE STIU EU DUREREA DE OVAR IN PERIOADA FERTILA INDICA FAPTUL CA SE VA PRODUCE OVULATIA. SA DEA DUMNEZEU SA FIE CUM TI DORESTI!