sarcina

Sarcina

Postata de primavara cu 14 ani in urma.

poate cineva sa-mi zica daca i s-a intamplat sa ii intarzie ciclul de noua zile,sa faca 4 teste de sarcina si sa iasa negative dar sa nu ai nici un simptom de ciclu.din contra simptoame de sarcina;ex.sani care cresc in volum putin durerosi,lipsa ciclului,unele stari de greata,dureri de cap,stare de somnolenta.si simt burta rotunda si tare.va rog sa-mi raspundeti.

Raspunsuri (2)

luma

acum 14 ani

Mai incearca un test de alta marca, si sa-l faci la prima urina cum scrie pe el. Nu stiu ce sa zic , sunt garantate 99,99%, dar fa-ti analiza la sange la un laborator privat si ai rezultatul in aceeiasi zi si e ffff sigura.

alecsandraa

acum 14 ani

da sa sti ca mie mi sa intamplat,mia intarziat ciclu si am facut teste de sarcina si miau iesit negative,iar pana la urma mam dus la doctor care mia facut un test si iesise o singura liniuta adica negativ insa dupa putin timp cam 5 min a aparut si cealalta liniuta,si mia zis doctora ca e din cauza ca e sarcina mica si din cauza asta nu miau iesit testele pozitive,iar acum sunt insarcinata si am ajuns la 27 saptamani.daca iti doresti sa fi iti doresc o sarcina usoara si felicitari