sarcina

Sarcina

Postata de AndraZa cu 14 ani in urma.

Va rog frumos sa ma ajutati....de cateva zile sunt balonata si uneori am greturi...mentionez ca am avut ciclu pe data de 09.08.2009 dar am avut un contact pe data de 08.08.2009 si pe data de 12.08.2009, de atunci am facut si un test de sarcina asta pe data de 20.08.2009 care a iesit negativ. Imi doresc f mult un bebe dar nu vreau sa ma amagesc.
Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

sansele sunt minime pt ca nu erai in perioada fertila dar traieste cu speranta. Greturile posibil sa fie induse de psihic, pt ca iti doresti atat de mult asta
Numai bine si sa auzim de o sarcina