sarcina

Sarcina

Postata de CATALIN-VALENTIN125192 cu 15 ani in urma.

Stie cineva Enterolactis este recomandat la sarcina?Multumesc

Raspunsuri (2)

Dorina6899908

acum 15 ani

Enterolactis este considerata inofensiva, deci poate fi folosita pe perioada sarcinii si alaptarii .Cel putin ,asa se spune in prezentatrea produsului.

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Am vazut pe prospect ca poate fi folosit pe timpul sarcinii. Bine ar fi sa intrebi si medicul specialist, sa afli pararea unui specialist.
Nu te supara, ca intreb: de ce il folosesti pe timpul sarcinii?
Intreb pt ca si eu sunt insarcinata, dar evit pe cat posibil, pastilele.
Numai bine!