sarcina si rmn?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1510320736 cu 6 ani in urma.

buna ziua! am avut um pe 3 octombrie, iar pe 12 octombrie am facut rmn cerebral, neac***a in perioada aceasta contact sexual.Pe data de 15 si 17 octombrie am avut contact sexual fiind in perioada de ovulatie, dorind sa raman insarcinata.Pe 6 noiembrie am aflat ca sunt insarcinata, am fost la ginecolog si mi-a spus ca am 4sapt si 5 zile. Am omis sa intreb de RMN, in mintea mea fiind ca nu am avut relatie in perioada dinaintea rmn ului si a ovulatie, daca este vrei problema.Va rog din suflet sa mi spuneti daca ar gi vreo problema legata de fat sau malformatie????

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Malformatii-congenitale/malformatiile-congenitale_7479