Sarcina si mentruatie

Sarcina

Postata de doinita186047 cu 15 ani in urma.

Ce riscuri sunt pentru o viitoare sarcina , daca in timpul mentruatiei am cheaguri ?

Raspunsuri (1)

andrei178

acum 15 ani

Niciun risc, daca afli cauza care determina "cheagurile". Oricum, inainte de a te decide sa devii mamica, e normal sa-ti faci niste analize si mai ales sa ai un ginecolog cu care sa vorbesti orice te intereseaza. Daca n-are rabdare, schimba-l. E foarte important sa ai confort psihic si sanatate fizica in aceasta etapa. Numai Bine!