sarcina sau....

Sarcina

Postata de adelha cu 9 ani in urma.

buna ziua am si eu o problema am facut dragoste inainte cu o zi de menstruatie si cand mi-a venit menstruatia mi-a venit doar o zii de culoare roz si in cantitate mica si dupa aceea tot cate putin maro ff putin dureri la menstruatie nu am avut ff putin durere de burta , se poate sa fiu insarcinata de obicei mesnstruatia mea tine 5 , 6 zile noi de dorim un copil si de aceea sunt putin confuza pt ca e prima data !!! se poate sa fie sarcina ?? va multumesc !!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Puteti verifica printr-un test de sarcina efectuat la cel putin 2 saptamani dupa contactul sexual.
Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.

adelha

acum 9 ani

multumesc pt raspuns !!