Sarcina sau nu ?

Sarcina

Postata de Elena Maria cu 4 ani in urma.

Buna as dori sa aflu si Eu un raspuns Cm mia intarziat 2 saptamani si nu stiu ce sa cred am fct pana acum 3 teste de sarcina si toate negativ Eu de obicei am ciclul regulat imi vine mereu cu o zi inainte de data care trebuia sa vina Dar acum nimic si Eu ma simt asa balonata tot timpul si am si sanii mariti nu stiu ce sa cred Eu de obicei cu sotul facem sex dar nu ejaculeaza inauntru e posibil sa fiu insarcinata???? Astept raspuns multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272