Sarcina sau nu ????!

Sarcina

Postata de MembruMobileAppEma.gr.1995 cu 7 ani in urma.

Bună ziua , eu am un ciclu menstrual regulat , in data de 11 Decembrie am avut o menstruație care a durat 4 zile , dar intr-o cantitate redusă semnificativ fata de lunile precedente . In data de 19 Decembrie am avut o scurgere maronie , foarte putina cantitativ ,fara miros , fara dureri , Menționez ca nici in perioada menstruație nu am avut nici o durere .
Din acel moment pana azi , 11 Ianuarie nu am mai avut nici un fel de scurgere , ciclul menstrual trebuia sa apara in data de 6 Ianuarie , dar nimic si nici un semn .
Sânii sunt umflați si in special aureolele , care sunt si conturate .
Am stări de voma , oboseala fara a avea o activitate excesivă , balonare , sensibilitate la nivelul sânilor ..
Poate sa fie si altceva ? O răceala , o rana , o boala ??

Raspunsuri (1)

MembruMobileAppEma.gr.1995

acum 7 ani

Astăzi au trecut 6 zile de întârziere a menstruație si nici un semn ca ar trebui sa vina ..