sarcina sau nu??

Sarcina

Postata de Anina 38 cu 10 ani in urma.

Buna seara!!Trebuia sa imi vina ciclu pe data de 21..e destul de regulat..a venit pe 23 si ce sa vezi??Nici nu era ciclu..era doar o scurgere roz care ma tinut citeva zile..apoi gata.Nu eram in bani si nerabdatoare din fire am luat un test de sarcina ieftin din supermercat..care dupa 2 zile de intarziere..era negativ.Culmea e ca durerile de spate,de burta(exact discomfortul femeilor inaintea ciclului)..dispar ..revin..si tot asa..Sunt casatorita si am o fetita de 7 ani..dar testul era din farmacie..destul de sensibil..si atunci mi-a iesit la 2,3 zile de intarziere..a doua liniuta vag..dar era.Va multumesc anticipat!!!

Raspunsuri (2)

ioanlucastefan

acum 10 ani

Cel Mai bine e Sa va faceti testul de sarcina la prima urina dimineata,daca e negativ nu are voie Sa apara a doua liniuta,nici macar vag.
sunt mama a trei baieti,trei sarcini consecutive Si stiu foarte bine ca dimineata rezultatul testului e cel Mai eficient

Anina 38

acum 10 ani

Maine imi voi cumpara un test eficient din farmacie..nu cred ca degeaba costa mult..probabil sunt mai sensibile..si detecteaza vre-o urma de hormon ...oricum il voi face dimineata..