sarcina sau nu?

Sarcina

Postata de petrobuh cu 10 ani in urma.

ultima menstruatie am avut-o pe 18 dec 2013....pana astazi 14.02.2014 nu a aparut inca...am facut 3 teste de sarcina cu rezultat negativ si o analiza beta hcg cu o valoare de 0.30....ceva simptome de sarcina sunt....greturi oboseala...si in ultimele 2 3 zile a aparut o mica scurgere maronie (o picatura pe zi)...am devenit si foarte anxioasa datorita faptului ca nu inteleg ce se intampla cu mine....programare la eco am abia pe 25 februarie si simt ca innebunesc pana at..:(((((( helpppp

Raspunsuri (2)

GeorgianaR

acum 10 ani

Cand ai facut toate aceste teste?Daca le-ai facut de curand,inseamna cu nu esti gravida si este vorba de o dereglare hormonala sau afectiune ginecologica ce necesita un ecograf.

petrobuh

acum 10 ani

Am facut testele la interval de aprox o sapt...sapt trecuta am facut beta hcg....insa repet astazi sunt 2 luni de cand mi-a venit ultima data...si intarzie sa apara....sunt in panica rauuu de tot...la eco m-au programat abia pe data de 25 feb.....sper sa nu innebunesc pana atunci....