sarcina sau nu

Sarcina

Postata de ELENA6164196 cu 10 ani in urma.

buna ziua ...am si eu o intrebare amun ciclu de 24 de zile in data de 28 august amavut ultimulciclu iar in data de 9 sept amavut contact neprotejat ..se poate sa fi ramas insarcinata? ieri in data de 13 am avut niste scurgeri rozalii cand ammers lawc ...ce zicetipoti fi fericita sau nu> ca voiavea bebe2?

Raspunsuri (5)

Cristina Bonteanu

acum 10 ani

Daca ai fost virgina .. sunt normale scurgerile :) dar nu in toate cazurilee

ELENA6164196

acum 10 ani

cumvirgina deja am specificat ca vreau bebe 2

Cristina Bonteanu

acum 10 ani

imi cer scuzee .. nu am inteles partea aiaa :) mai asteapta putin si fa un testt

ELENA6164196

acum 10 ani

oare la cate zile merge facut? se poate face si inainte de ciclu?

ELENA6164196

acum 10 ani

se pare ca nu amavut norc de data asta ...acum suntem iar in asteptare .....am avut ciclu pe data de 23 care tine max 4 zile de obicei 3 ,iar in data de 27 amavut contact neprotejat , pe29 pe30 ,pe 2 pe 4 toate neprotejate or fi sanse de data asta ????? amluat si vitamina e inainte .