Sarcina sau nu?

Sarcina

Postata de Elle123 cu 10 ani in urma.

Buna ziua!
Am incercat acum o saptamana sa fac sex cu prietenul meu, dar eu sunt virgina si penetrarea nu s-a facut complet, nu am rezistat durerii. In schimb, dupa 3 zile am avut o foarte mica sangerare si acum sanii sunt foarte, foarte durerosi si intariti. Precizez ca ciclul meu nu este deloc regulat, luna trecuta nu am avut deloc si nici luna asta (acum ma ingrijorez din cauza acelui "contact"). Ce parere aveti? Multumesc!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Efectuati un test de sarcina si consultati medicul ginecolog.

Elle123

acum 10 ani

E cam devreme, au trecut doar 7 zile. Este posibil sa apara simptomele de sarcina atat de repede, adica la 2 zile de la eveniment?