sarcina sau nu?

Sarcina

Postata de paraschivdaniela cu 12 ani in urma.

Am niste dureri mici in dreptul ovarelor si parca mi-ar misca ceva prin burtica, ca atunci cand misca copilul (am un copil si stiu ce se simte).Mentionez ca menstruatia mi-a venit regulat . Pot fi oare insarcinata sau am o alta problema?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Daca ai un copil stii ca acesta misca in luna a 4-a, atunci cand deja ai amenoree de foarte mult timp, cand ti s-au umflat si colorat sanii, cand cand cand. Daca ai un copil, stii ca poti face un test de sarcina ca sa afli daca esti gravida si ca in mod SIGUR nu iti va spune cineva daca esti gravida pe un forum.