sarcina sau nu?

Sarcina

Postata de ARaraddanielleADDANIELLE cu 14 ani in urma.

Buna ziua.Va rog ajutati-ma cu un sfat.Nu mi-a venit ciclul de 7 zile si am facut 2 teste de sarcina,si a iesi negativ.Nu stiu ce se intampla.Ma dor si sanii.Mi-as dori sa am bebe,dar mi-e teama sa nu fie alta problema.va multumesc

Raspunsuri (5)

IVANA IULIANA

acum 14 ani

Buna ziua. Va rog sa imi da-ti si mie un raspuns la urmatoarea intrebare.
prima zi a ultimului ciclu menstrual a fost 24.01.2010. dupa 2 saptamani de la ciclu am ameteli, greata si stari de voma. este posibil sa fie o sarcina si sa se faca simtita inca de acum? dupa cat timp apar simtomele unei sarcini?
va multumesc,
astept raspuns

alecsa

acum 14 ani

eu am avut ultimul cm la 22.01.2010 iar a 15 a zi am avut o usoara secretie maronie,rozalie.sa fie oare vb de nidatie?mi-as dori un bb mic .am un baietzel d 3 ani si acum as vrea sa mai fac un bb mic .multumesc mult

carmen91c

acum 14 ani

buna seara as avea si oeu o intebara:mie nu mia venit menstruatia de pe 20 decembrie si nici in ziua de astazi 9 februarie.nu stiu ce sa ma fak am avut contact sexual, neprotejat cu prietenul meu ajutati-ma va rog frumos ast un raspuns imediat

carmen91c

acum 14 ani

dar dak am fakt testul de sarcina si mia iesit negativ e posibil sa fii ramas insarcinata???
va rog un raspuns cat mai imediat, va multumesc.

cloryx

acum 14 ani

buna iuliana,
nu este posibil