Sarcina sau infecție ?

Sarcina

Postata de RalucaD cu 2 ani in urma.

Ma doare spatele și burta și am doua zile când o data pe zi mi-a curs ceva roz deschis mi-am făcut un test de sarcina și a ieșit negativ și mestrutia trebuie să îmi vina mâine nu mi-a curs niciodată așa ceva și nu mă ustura când mă duc la baie
Stiti ce este infecție sau sarcina ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-tractului-urinar-la-tineri-si-adulti_596