sarcina sau dezamagire

Sarcina

Postata de secret discret cu 11 ani in urma.

buna ziua as dori sa stiu daca sunt insarcinata sau doar dezamagire la 25 de zile nu mia venit cm si dupa o zi a inceput sa am o scurger maronie si ma tinut jumate de zi cu noapte cu tot iar dinimeata mia venit cm la 27 de zile si ma doare burta rau am facut tratament pt anexita cu gentamicina si celebrex100iar doctoru mia zis ca o sa raman dar cred ca nu e asa va ros sami raspundeti repede

Raspunsuri (5)

Corina

acum 11 ani

Se pare ca, de data aceasta, nu sunteti insarcinata! Mai incercati si nu va pierdeti speranta! Nu va stresati ca nu ramaneti insarcinata, cred ca mai este timp.... (nu mi-ati spus ce varsta aveti). Important este ca problema cu infectia sa se fi rezolvat si sa aveti incredere in medicul ales. Daca v-a spus ca veti ramane insarcinata, inseamna ca nu a gasit un motiv care sa va impiedice sa faceti un copil. Mult succes si sanatate multa!

Dr. Ramona Ababei

secret discret

acum 11 ani

am 23 de ani si am avut conizatie pe col acuma 4 luni dar am foarte mari dureri in timpu cm va multumesc pt incurajare sanatate

secret discret

acum 11 ani

am 23 de ani si acuma 4 luni am avut si o conizatie pe col si am dureri foarte mari in timpu cm va multumesc pt incurajare sanatate.

Corina

acum 11 ani

Ei....sunteti foarte tanara. Orice problema ar fi, aveti timp sa o rezolvati si sa obtineti o sarcina sanatoasa! Sanatate multa!

secret discret

acum 11 ani

multumesc mult sanatate sa aveti