sarcina sau dereglare hormonala?

Sarcina

Postata de gina0688 cu 11 ani in urma.

buna ziua va rog frumos sa ma ajutati,ultima menstruatie am avut o pe23 noiembrie,in decembrie pe 30,31 ,1, 2 ianuarie 2013 imi curge niste pete maronii mici nu mari,va rog sa ma ajutati ce este ce ma sfatuiti?va rog din suflet sa ma ajutati,multumesc

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Poate fi o dereglare hormonala insa este necesar un consult la medicul ginecolog care poate evalua simptomele, stabili un diagnstic si un plan de tratament daca este necesar.

gina0688

acum 11 ani

sunt insarcinata si am scurgerii maronii si singerari ce sa fac?