Sarcina sau avort?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1507195132 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,
Luna trecuta am avut contact intim neprotejat in perioada de dupa menstruatie ( menstuatia fiind pe 1 sept) actul sexual pe 8, 9, 10. Am un ciclu regulat si ar fi trebui sa imi vina pe data de 28. Am facut 2 teste de sarcina, ambele au iesit pozitive intr-un timp foarte scurt. Intre timp pana sa fac testele de sarcina, nestiind ca as putea fi insarcinata am avut contact intim care in timpul lui am sangerat. Intrebarea mea este, este posibil sa fi avut un avort spontan? Multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-asociate-sarcinii/sangerarea-in-timpul-sarcinii_9608