sarcina sau altceva?

Sarcina

Postata de andreea_monica2013 cu 10 ani in urma.

buna,numele meu este monica, am 26 de ani si imi doresc foarte mult un bebe....ultimul cm a fost in 1 septembrie iar incepand cu data de 10.09.2013 eu si cu sotul meu nu ne-am mai ferit(ne dorim mult amandoi un bebe...)....sambata in data de 14 sept.am inceput sa simt o durere mica in partea dreapta la ovar...pana duminica ..iar duminica dupa-masa am inceput sa am o scurgere rozalie-maronie...la fel si astazi si o durere mica....ce credeti ca este?sincer sunt foarte speriata...ajutati-ma cu un sfat...va rog

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Simptomele descrise pot fi datorate ovulatiei sau unei infectii genitale ( anexita, vaginita, etc). Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Simptomele descrise pot fi datorate ovulatiei sau unei infectii genitale ( anexita, vaginita, etc). Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.