Sarcina - Prima luna

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt insarcinata in 3 saptamini si abia acum cateva zile am aflat lucrul asta.am folosit aproape in fiecare zi o crema anticelulitica,pana in momentul cand am aflat ca sunt insarcinata.aceasta nu era recomandata femeilor insarcinate.sper sa nu fi avut un efect negativ asupra embrionului.daca poate sa-mi dea cineva un raspuns.abia luni ajung la medic si o sa-l intreb si pe el.multumesc

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

As dori sa-mi spuneti , va rog, in cat timp testul de sarcina este pozitiv.Multumesc anticipat!

vlad26

acum 15 ani

Testul de sarcina se pozitiveaza cam la 2 saptamani de la contactul sexual la care banuiesti ca ai ramas insarcinata.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

fetelor ajutati-ma sa imi anunt parintii ca sunt gravida sunt de 6 implicata intr-o relatie ai mei nu sunt de acord bineinteles am ramas gravida suntem fericiti si vrems a ne mutam impreuna ...am niste parinti comunisti mi-e tema sa le vb despre asta am 22 de ani si ei ma vad tot copil un sfat e bine venit multumesc