sarcina oprita in evolutie

Sarcina

Postata de panse cu 9 ani in urma.

Buna este normal ca o sangerare sa dureze mai bine de 7 saptamani dupa un chiuretaj cu sarcina oprita in evolutie ..va rog sa imi raspunda cineva penrru ca doctorul nu mia zis nomic nici nu ma bagat in seama mia dat antibiotice dupa 6 saptamani de la chiuretaj dar eu tot sangerez si acum si cheaguri enorme am contactat si alti doctori si nu au vrut sa ma primeasca oentru ca au zis ca cel care mia facut chiuretajul trebuie sa merg la control si cel ce mia facut nu vrea pentru ca zice sa merg in alta parte va rog sa ma ajutati unde trebuie sa apelez sa contactez colegiul medicilor va rog sa ma ajutati....

Raspunsuri (1)

juliette

acum 9 ani

Mergi la spitalul de urgenta si rezolva-ti problema,poti sa dai in altele.nu este normal am avut si eu o intrerupere de sarcina si nu am sangerat aproape deloc pentru ca m-a curatat bine.singerarea trebuie sa fie cu un sange curat ,rosu,nu cheaguri.mergi la urgenta!!!!nu mai sta nici un minut este vorba de viata ta.