Sarcina oprita din evolutie?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1506230690 cu 6 ani in urma.

Buna!Acum doua zile am aflat ca sarcina mea sa oprit din evolutie la 5 saptamani .Medicul mi a spus sa astept ca se v a elimina singura ,cert este ca au trecut 2 zile si nu am eliminag nimic...am doar mici sangerari maro dar nimic...Sincer nu vreau sa ajung la chiuretaj pentru ca mi este foarte frica....a partit cineva asa?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-asociate-sarcinii/pierderea-unei-sarcini-si-moartea-neonatala_1188