sarcina oprita di evolutie

Sarcina

Postata de giuliamariaiulian cu 9 ani in urma.

buna ziua ,am si eu o intrebare e normal ca medicul dupa ce constata ca sarcina sa oprit din evolutie sa iti recomande sa mai ast o saptamana si apoi sa iti faca chiuretajul ? c risti asteptand?

Raspunsuri (1)

YuliaNico

acum 8 ani

si eu am avut parte de o sarcina oprita din evolutie si cum a descoperita doctora m-a chemat a doua zi la dansa , nu este normal,la mine era oprit din evolutie de 3 saptamani,am luat antibiotic dupa aceea...ce faci acum?cum te simti??