sarcina nedorita

Sarcina

Postata de Ionela.alexandra06 cu 10 ani in urma.

buna..am 16 ani,acum 5 zile am avut primul contact sexual cu prietenul meu ...eram in prima zi de ciclu,ne-am protejat dar nu pe toata durata sexului,cand am ajuns in punctul culminant ne-am oprit ...exista risc sa raman insarcinata? (am facut-o si in prima zi de ciclu)

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu, sarcina este imposibila.

Ionela.alexandra06

acum 10 ani

deci atunci cand o fac in prima zi de ciclu nu are cum sa raman insarcinata nu?

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Da, asa este.

Ionela.alexandra06

acum 10 ani

multumesc frumos! :*

ighs

acum 10 ani

Primesti raspuns de la doctor doar daca platesti cei 5 euro?